Samenstelling raad

Marnix Bakermans

Bakermans
contactgegevens en taken Marnix Bakermans
FunctieVoorzitter
Telefoonnummer0486-458230
E-mailadresinfo@landerd.nl
Taken

Portefeuille:

  • Algemene Zaken
  • Openbare orde en Veiligheid
  • Informatie en Automatiseringsbeleid
  • Communicatie
  • Economische zaken (regionaal)
  • Personeel en Organisatie
  • Bestuurlijke coördinatie van de intergemeentelijke samenwerking.

Jeroen van den Heuvel

van den Heuvel
contactgegevens en taken Jeroen van den Heuvel
FunctieFractievoorzitter
AdresPuttelaar 40
5411AB  Zeeland
E-mailadresjeroen.vandenheuvel@landerd.nl
Politieke partijVereniging Herindelen Landerd

Rob Steemers

Steemers
contactgegevens en taken Rob Steemers
FunctieGemeenteraadslid
AdresLuijtenbroek 60
5374RV  Schaijk
E-mailadresRob.Steemers@Landerd.nl
Politieke partijVereniging Herindelen Landerd

Frans van den Hoogen

van den Hoogen
contactgegevens en taken Frans van den Hoogen
FunctieGemeenteraadslid
AdresGroesplak 4
5411NA  Zeeland
Telefoonnummer06-14031835
E-mailadresFrans.vandenHoogen@Landerd.nl
Politieke partijVereniging Herindelen Landerd

Bas Keijzer

Keijzer
contactgegevens en taken Bas Keijzer
FunctieGemeenteraadslid
AdresAkkerwinde 70
5374DB  Schaijk
Telefoonnummer06-50742918
E-mailadresBas.Keijzer@landerd.nl
Politieke partijVereniging Herindelen Landerd

Harold van den Broek

van den Broek
contactgegevens en taken Harold van den Broek
FunctieFractievoorzitter
AdresBrouwershof 71
5375 BE  Reek
Telefoonnummer06-44827825
E-mailadresHarold.vandenBroek@Landerd.nl
Politieke partijRPP Reekse Politieke Partij

Niek Egtberts

Egtberts
contactgegevens en taken Niek Egtberts
FunctieGemeenteraadslid
AdresHeijtmorgen 6
5375AN  Reek
E-mailadresNiek.Egtberts@Landerd.nl
Politieke partijRPP Reekse Politieke Partij

Paul Verstegen

Verstegen
contactgegevens en taken Paul Verstegen
FunctieGemeenteraadslid
AdresMgr. Suijsstraat 61
5375AH  Reek
Telefoonnummer06-13537659
E-mailadresPaul.Verstegen@Landerd.nl
Politieke partijRPP Reekse Politieke Partij

Arie de Kleijn

de Kleijn
contactgegevens en taken Arie de Kleijn
FunctieFractievoorzitter
AdresDe Donk 14
5374HA  Schaijk
Telefoonnummer06-22243967
E-mailadresArie.deKleijn@Landerd.nl
Politieke partijDS97

Peter Raaijmakers

Raaijmakers
contactgegevens en taken Peter Raaijmakers
FunctieGemeenteraadslid
AdresSmidse 42
5374AJ  Schaijk
Telefoonnummer06-50242139
E-mailadresPeter.Raaijmakers@Landerd.nl
Politieke partijDS97

Charlotte Henst

Henst
contactgegevens en taken Charlotte Henst
FunctieGemeenteraadslid
AdresPastoor van Winkelstraat 65
5374BH  Schaijk
Telefoonnummer06-15326786
E-mailadresCharlotte.Henst@Landerd.nl
Politieke partijDS97

Moritz Böhmer

Böhmer
contactgegevens en taken Moritz Böhmer
FunctieFractievoorzitter
AdresRozenlaan 1
5375 AT  Reek
Telefoonnummer06-81280442
E-mailadresM.Bohmer@landerd.nl
Politieke partijProgressief Landerd

Bart Wieland

Wieland
contactgegevens en taken Bart Wieland
FunctieGemeenteraadslid
AdresMackenhof 24
5374DH  Schaijk
Telefoonnummer06-41387171
E-mailadresBart.Wieland@Landerd.nl
Politieke partijProgressief Landerd

Jacques Pijnappels

Pijnappels
contactgegevens en taken Jacques Pijnappels
FunctieGemeenteraadslid
AdresZevenhuis 21
5411 RN  Zeeland
Telefoonnummer06-20352621
E-mailadresJacques.Pijnappels@Landerd.nl
Politieke partijProgressief Landerd

Sybren Reitsma

Reitsma
contactgegevens en taken Sybren Reitsma
FunctieWaarnemend raadsvoorzitter en fractievoorzitter
AdresAchter-Oventje 20
5411 NN  Zeeland
Telefoonnummer0486-453145
E-mailadresSybren.Reitsma@Landerd.nl
Politieke partijCDA afdeling Landerd

Harry van Tiel

van Tiel
contactgegevens en taken Harry van Tiel
FunctieGemeenteraadslid
AdresHemelrijk 3a
5411 SE  Zeeland
Telefoonnummer06-10362518
E-mailadresharry.vantiel@landerd.nl
Politieke partijCDA afdeling Landerd

Antoinet Schooten-van Meijl

Schooten-van Meijl
contactgegevens en taken Antoinet Schooten-van Meijl
FunctieGemeenteraadslid
AdresManegestraat 3
5411NB  Zeeland
Telefoonnummer06-50442986
E-mailadresAntoinet.Schooten@Landerd.nl
Politieke partijCDA afdeling Landerd

Madeleine Hoek

Hoek
contactgegevens en taken Madeleine Hoek
FunctieFractievoorzitter
AdresNistelrooise Baan 6
5374RE  Schaijk
Telefoonnummer06-38270004
E-mailadresMadeleine.Hoek@Landerd.nl
Politieke partijVVD